Özel Bir İş İlanı, ONLINE MARKETING’e Yönelik Bir İşe Alım Kampanya Yönetim Örneği.

 

GERÇEK BİR İŞE ALIM KAMPANYA YÖNETİM ÖRNEĞİ, İLAN HALA GEÇERLİ LÜTFEN OKUYUN!

Sonuna Kadar Okuduktan sonra Başvurunuzu ve İsteğinizi aşağıda paylaşılan linke klikleyerek E-Posta adresinizi girerek yapın.

X Şirketi Küresel “Home Based Online Marketing Şirketidir.” X şirketinin merkezi San Antonio’da dır. Hedefleri, geliştirdikleri “Online Marketing” ürünlerinin Türkiye’de geniş kitlelere (bireysel ve kurumsal) ulaşması, denenmesini ve kullanılmasıdır. Bu bizim için ciddi bir heyecandır. Biz bu  heyecanımızı sizin ile paylaşmak istiyoruz.

X şirketi “Online Marketing’i” bir yaşam biçimi olarak görmektedir. Kariyer ilişkisinde olduğu profesyonellere çok iyi gelir fırsatlarının yanında aynı zamanda sürekli gelişen sektör, teknoloji ve sınıfının en iyi ürünleri ile ilgili “online eğitim, canlı webinar ve canlı eğitimler ile” profesyonel ilişkide olduğu profesyonelleri geliştirmekte ve rekabetin önüne olmaları için çaba sarfetmektedir.

X şirketinin çalışanları ve bu şirketin iş ortakları, maddi özgürlüğe ve kişilerin kendi geleceklerini ve kaderlerini belirlediklerine inanmaktadır. Eğer sizin için “sky is the limit” ise, “yaşamda hayalleriniz ve hedeflerinizi” “evden” “özgür bir çalışma ile” “sizi daha fazla özgürleştirecek” bir yaşam için “online marketin’i çok severek yapacağınıza inanıyorsanız veya online marketing’i bir yaşam biçimi haline getirebilecekseniz” kısaca “yaptığınız işte markalaşmak istiyor iseniz” bu şirketin size özel bir teklifi var.

Bu ilanı okuyan bazı meraklı adaylar, “Online Marketing ile ne kastettiğimizi yeterince anlamamış olabilir.

Açıklayalım.

Online Marketing’i biz “ Arama Motorları ve SEO” “Sosyal Medya” “ E-mail Marketing ve Auto Responder” “ Online Reklamcılık” “Blog ve Entegre Dünyası” “ Fırsat Yakalama Sistemleri” “Video Kayıt” “Vıdeo Email” “Online Sunum ve Eğitim Platformları Webinar Sistemleri” olarak görüyoruz.

X şirketi 15 senedir Internet temelli projeler ve Internet temelli pazarlama araçları geliştirip, satarak işini küresel olarak geliştirmiş ve geliştirmektedir.

Geliştirilen araçların %100 çalışabilirliği, hatasızlığı ve üstünlüğü düşünüldüğünde, bu araç setlerine sahip olma maliyetinin her rakip şirket ile rekabet edebilecek düzeyde olması, ürünlerin kullanım kolaylığı, ürünlerin kullanımının küreselleşmesini sağlamıştır. Bugün, bir senelik bir süreçte yeni markası ile küresel olarak 60 Binin üzerinde iş ortağı ve 300,000 binin üzerinde müşterisi ile ciddi bir rekora alanında imza atmıştır.

X şirketi, yeni markası altında Online Marketing araçlarının pazara sunulması ile sizin kendi geleceğinizi teminat altına alabileceğinize inanıyor. Sizi gerçek pasif gelir ile tanıştırmak istiyor.

Online Marketing dünyasında yerinizi almak, gerçek yüksek pasif gelir, uluslar arası geziler ve gezilerde Online Marketing Dünyasının liderleri ile birlikte olmak ve inanılmaz hızlı kazanç fırsatları ile tanışmak tabiki çok kolay değil.

Bir pilot gerçekleştirmek istiyoruz. Bu pilot kapsamında bizim ile yola çıkmış iş arkadaşlarımızı başarılı kılmak istiyoruz. Bu yüzden sınırlı sayıda profesyonel ile ilgileniyoruz. Başarı oranımıza göre bizlere başvuru yapmış olan arkadaşlarımızı yavaş yavaş görüşmelere davet edeceğiz. Başvuran herkes ile tanışmak istiyoruz ve tanışacağız. Bizim şirketimizde başvuruuz kaybolmayacak.

Her gün büyük bir itina ile büyüttüğümüz işimiz hakkında detaylı bilgi için,

Kolay ilerleyelim. Sadece E-postanızı bizim ile paylaşın. Bu iş fırsatı ile sizi adım adım tanıştıralım. Lütfen Klikleyerek E-posta adresinizi bırakın.  Gelecek E-postalar sizi adım adım  sizin için MUTLU SONA DOĞRU yönlendirecektir.

Bir Cevap Yazın