ProCV50

personalbranding15

 

 

 

 

 

 

Bugün sizlerle her çalışan profesyonelin ihtiyacı olabilecek bir çalışmanın ürününü paylaşmak istiyorum.

Yaptığım bütün 1-1 kariyer danışmanlık çalışmalarında danışanlarıma verdiğim bilgileri, aldığım notları özel bir sentezden geçirerek. Kolay anlaşılabilir bir formatta E-Kitap haline getirdim.

Bu kitabın ismini ProCV50 koydum.

ProCV50 eğer iş arama sürecindeyseniz veya iş arama sürecine girecekseniz, özellikle başvurduğunuz iş yerinden davet almanızı sağlayabilecek etkili bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Hazırlanan CV lerin %97 si sıradan.  Aslında çok başarılı iş sonuçları üretmiş profesyonellerin CVleri yeterince önem vermedikleri için sıradan duruyor.

Bu E-Kitap içerisinde “sıradanlığa” karşı bir mücadele başlattım.  Sıradan CV ler başvurduğunuz ilanlarda sizi öne çıkarmaz.  Sıradan CV sizi herkes gibi “database” “veri tabanına kaydettirtir” . Bu sizin için yeterli ise sorun yok!

Aranızda yeterli değil diyenleri duyuyorum.  Okumaya devam edin.

ProCV50 ile  50 CV örneği İngilizce ve Türkçe olarak yer alıyor. Her CV ‘nin olumlu ve gelişmeye açık yönleri incelendi.  Bu notları her CV için görebileceksiniz. 50 CV yi gördükten sonra CV nizin Sıradan olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Sadece buradan feyz alarak bile kendi CV niz için olumlu bir dönüşüm sağlayabilirsiniz.

ProCV50 sizin ile 25 Sır paylaşıyor. Bu 25 Sır ile değişimin “nasıl” olabileceğini öğreniyorsunuz.

ProCV50 sizin ile 10 Püf noktası paylaşıyor. Püf noktaları ile bir usta gibi görmeyi öğretmeyi hedefliyor.

25Sır, 10 Püf noktası ve  10 teknolojik ilham ile CV nizi PROFESYONEL VE INTERAKTİF standarta nasıl çıkartabileceğinizi adım adım anlatıyor ve örnekler ile destekliyor.

PROFESYONEL CV sizi sıradanlıktan kurtarır. %3 ün içerisinde yer almanızı sağlar.

INTERAKTİF CV ise işe alım profesyonelinin veya işe alım yapacak yöneticinin CV niz üzerinde daha fazla zaman geçirmesini sağlar.

Interaktif CV aynı zamanda Infografik CV lerinizin CV nize entegre edilerek CV üzerinde bir bütünlük oluşturmanızı sağlar.

CV ler için ortalama harcanan zaman konusunda çeşitli, çelişkili ifadeler olsa dahi (20 sn ile 60sn arasında) bir zaman harcanıyor.  Bu zaman içerisinde CV nizin pozisyon ile uyum sağlayıp sağlamadığına karar veriliyor ve sonucunda GÖRÜŞÜLECEK ADAY olup olmadığınız belirleniyor.

ProCV50 bu durumu lehinize çevirmeniz için bir fırsattır.

Bu kitap nasıl üretildi?

100 uluslar arası en etkili CV üzerine kitap, 20 Uluslar arası Seminer ve Eğitim, 5 senelik 2500 saatin üzerinde danışmanlık tecrübesi ve  Araştırmalar için harcanan inanılmaz saatlerin harmanlanması ile hazırlandı.

Benim için yaptığım çalışma kıymetli ve değerli.  Ve ben değer yaratma konusunda kesinlikle CİMRİ’yim.

Bu E-Kitabı, sadece kendisi için kullanacak, aktif pasif iş arama sürecinde olan  300 şanslı profesyonel ile paylaşacağım. İş aramıyorsanız bu kitabı paylaşmayacağım.  Sizin gerçek olduğunuza inanmazsam bu kitabı paylaşmıyacağım.

Neden 300 ile sınırlı?

Bu benim pazarlama ve satış stratejim.

Hareket halinde ve ihtiyaç sahiplerine üst düzey bir profesyonel destek hizmeti.  CV lerini Profesyonel ve Interaktif CV formasyonuna nasıl getirebileceklerine dair NASIL’ın rehberi.

E-Kitap ile ilgili bilgi almak için, bana canbuyukalkan@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Veya aşağıda ki formu doldurarak ulaşabilirsiniz

Sadece Can Bey bilgi istiyorum diyen kişiler ile bilgi paylaşmayacağım.

Şimdiden kullanacak her profesyonele ProCV50’nin başarı getirmesini dilerim.
Saygılarımla,
Can Büyükalkan

canbuyukalkan@gmail.com

Bir Cevap Yazın