CareerSpot Grubu Eylül Ayı Kariyer Sohbetleri Başlıyor. Yerinizi Ayırtın !

CareerSpot küçük

Değerli CareerSpot Grup üyeleri,

Ağustos Ayı tatiller seçimler derken bitti ve geride kaldı.

CareerSpot Grubu Linkedin Sayfası için lütfen Klikleyin. 

Eylül Ayı okulların açılması ve iş dünyasının iş değişim hızı ve deviniminin arttığı bir dönem olarak başlıyor. Özellikle Eylül ayının 2. yarısından itibaren, Kasım ayının sonuna kadar hızlı bir İş gücü değişim piyasasının oluşacağı çok sayıda Özel İstihdam Bürosu ile yaptığımız görüşmelerde ortak fikrimizi oluşturdu.

Ağustos Ayında CareerSpot grubundan 20 ye yakın arkadaşımız ile tanışarak nasıl fayda sağlayabileceğimiz üzerine sohbet ettik.

Ağustos ayının sonuçları bizleri cesaretlendirdi ve Eylül ayında da grup üyelerimiz ile tanışarak birlikte kariyerlerine yönelik neler yapabiliriz sohbet toplantılarını başlatacağız. Eylül ayında da 20 kişilik bir kontenjan ayırdık.

Eğer kariyeriniz ile ilgili görüşüp fikir alış verişine ihtiyacınız varsa lütfen CV nizi paylaşarak randevu talebinizi canbuyukalkan@gmail.com veya can.buyukalkan@talentclb.com mail adresine yönlendirin. Herkese mutlaka geri dönüş yapıyorum.

Eylül ayı aynı zamanda yaz sezonundan ardından CareerSpot kariyer networking toplantılarınında başlayacağı ay olacak. Bu sene yine seçimimiz küçük çaplı networking toplantıları Coffee Spotlar için Conrad Otel olacak.

Anadolu yakasında çalışan arkadaşlarımız çoğu zaman Conrad Toplantılarımıza yoğun trafik nedeni ile katılamıyorlardı. Bu sene bir değişiklik yaparak Anadolu yakasında etkinliklerimize katılmak isteyen arkadaşlarımız için networking toplantılarımızı Kozyatağı Bay Otel veya Kozyatağı Marriot otelde gerçekleştireceğiz. Görüşmelerimiz sürüyor.

Herkese Kariyerinde Başarılı Bir Hafta Dİlerim.
Eylül Ayı Kariyer Görüşmeleri için randevu almayı unutmayın.

Can Büyükalkan

canbuyukalkan@gmail.com

Bir Cevap Yazın