PROFESYONEL CV HAZIRLAMA – İNTERAKİTİF PROFESYONEL CV HAZIRLAMA TEKNİKLERİ

Profesyonel CV Dinamiklerinin içerisinde yer alan konulardan birisi de 2 Sayfalık Profesyonel CV lerden İnteraktif Profesyonel CV lere geçiştir.

İnteraktif Profesyonel CV, size ait olan bilgi ve verilerin daha kapalım ve açıklayıcı şekilde 2 sayfalık ana CV içerisinde linklenerek, Profesyonel CV ye derinlik kazandırır.

Profesyonel CV içerisinde yer alan bölümler Konumlandırma, Vizyon, Yorumlama ve Bütünleştirme sürecinde ortaya konulan tüm alt başlıklar detaylı bir şekilde hazırlanılarak CV’ye eklenir.

Ortaya size ait 20 + sayfa, sizin kurumsal profesyonel yaşamınıza ait detay içeren fakat sunumu 2 sayfa üzerinde gerçekleştirilen özel bir Profesyonel CV çıkartılmış oluyor.

Profesyonel CV Hazırlamanın Teknikleri içerisinde, iki sayfalık görünümün temiz ve dengeli bir olması gerekir. Sayfa düzeni ve Simetri dengeyi sağlar.

Simetri, Interaktif Profesyonel CV için çok önem arz eder. Profesyonel CV çalışma ve hazırlama sürecinde ortaya konan ve bir denge içerisinde yansıtılan size ait yetkinlik, proje verilerinin detaylandırma sürecine girildiğinde her çalışmanın içerisinin doldurulması gerekir.

Bu çalışma yaklaşımı Executive CV lerde ve Üst Düzey Yönetim CV lerinde gerçekleşir. Yönetici CV leri eğer yeterli donanıma ve üretkenliğe sahip ise Interaktif Profesyonel CV lerden faydalanabilirler.

Bu yaklaşım ile Interaktif Profesyonel CV ler ancak belli bir kariyer seviyesinde ve deneyiminde ortaya çıkabilir. Interaktif Profesyonel CV yaklaşımında bir profesyonelin gerek proje gerekse de yetkinlik deneyimi ancak 10 senelik çalışma hayatının sonunda elde edilebilir. Buda ortalamada bir profesyonelin Orta Kariyer Evresinde kendisine ait bu detayda bir ürün çıkartabilmesi anlamına gelir.

Interaktif Profesyonel CV, CV geliştirme sürecinde ulaşabileceğiniz en üst nokta olduğuna inanıyorum.

Interaktif Profesyonel CV ler bir proje olarak ele alınır ve danışanı (Kurumsal Profesyoneli) çok iyi analiz ederek, projesi kapsamında, sektöründe ve sektör şirketleri için nasıl değer oluşturduğunu, profesyoneli temsil eden veriler ve bilgiler dahilinde inceleyerek hazırlık aşaması tamamlanır.

Üretim aşaması en zor bölümlerden birisidir. İş pazarının dinamikleri dikkate alınarak her özellik ayrı bir sayfa içerisinde yorumlanarak doğru temsil edilmeye çalışılır. Üzerinde çalışılan her özellik daha sonra teknolojinin izin verdiği ölçüde bir araya linkler oluşturularak getirilir.

Bu şekilde 2 Sayfalık Profesyonel CV içerisine simetri ve düzeni bozmadan 20 sayfalık CV nizi 2 sayfaya entegre edilmiş olarak iş pazarına yönelik hazırlamış oluruz.

Interaktif Profesyonel CV çalışmaları Profesyonel CV kapsamında üretilen üst düzey çalışmalardır. Kariyer yaşamına yönelik rekabetçi üst düzey CV lerdir.  Profesyonel CV kapsamında kullanacağınız Linkler aşağıda ki resimde belirtildiği gibi mavi renk ile gösterilir. Hazırlanan PDF dosyası içerisine yerleştirilen linkler, tıklandığında CV nizi inceleyen profesyoneli linke götürüp hazırlandığınız dökümanı görüntülemesine müsade etmiş ve sizin hakkınızda daha detay ve derin bilgi edinmesine müsade etmiş olursunuz.

Interaktif Profesyonel CV ler iş pazarına yönelik üst düzey Kurumsal Temsil Aracınızdır.

InteraktifProfesyonelCV
INTERAKTIF PROFESYONEL CV  İHTİYAÇLARINIZ İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN

Bir Cevap Yazın