İLETİŞİME GEÇİN

Profesyonel Değişimin Yüksek ve Hızlı Seyrettiği Bir Dünyada Profesyonel Desteğe ve Danışmanlığa Kurumsal Profesyonellerin Her Zaman İhtiyacı Var. Kariyerde sürdürülebilir ilerleme, kazanç ve yan haklarda gelişme sağlama bugünün ve yakın geleceğin önemli konuları olmaya devam edecek. 

Kariyer yönetiminde ve planlamasında en önemli amaç, yaşam kalitesini ve standartlarını yaptığınız iş ile doğru orantılı olarak gelişmesini sağlayabilmektir. 


Aşağıda ana başlık olarak paylaştığım konular kurumsal profesyonellerin ekonomilerini geliştirerek koruyabilmeleri, kariyer basamaklarında ilerlemeleri için önemli destek noktalarını oluşturmaktadır. Aşağıda yer alan kariyer konularına yönelik profesyonel destek taleplerinizi formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel CV Hazırlama, Kariyerde Markalaşma, Kariyer Stratejisini ve Hedefini Tanımlama, İngilizce/Türkçe Mülakat Koçluğu, Kariyer Danışmanlığı, OPC (Şirketlerin Politik Ortamlarında Varolma ve Oyun Kurma Becerisi), Executive Coaching (Yönetim Koçluğu), Management Mentoring (Yönetici Mentörlüğü) ana akım destek konularımı oluşturmaktadır.

Aşağıdaki formu doldurduğunuzda en hızlı şekilde geri dönüş yapıyor olacağım.

Kariyer Projelerinizde Görüşmek ve Tanışmak Dileğiyle.

Saygılarımla,
Can Büyükalkan