DUYURULAR

 KARİYER GELİŞİM GÖRÜŞMELERİ BAŞLIYOR

Career Development Interviews Has Satrted…

Kariyer Gelişimi ve Yönetimi her kariyer evresinde yer alan profesyonel için çok önemlidir. Fakat özellikle Orta Kariyer evresi genelde 33-45 yaş bandı için çok daha önemlidir. Bu yaş gurubundaki kariyerlerin çoğu yönetim ve üst yönetim için aday profesyonellerdir.

Kurumsal profesyonellik sürdürülebilirlik ve büyüme üzerine kurgulanmıştır. Atılan yanlış adımların malesef geri dönüşü olmuyor. Kariyer Gelişim Görüşmeleri orta kariyer evresinde yer alan profesyonellerin kariyerlerindeki bir sonraki adım için etkili fırsatlar sunuyor.

Kariyer Gelişim Görüşmelerinin temel amacı aşağıda yer alan konular üzerine kurumsal profesyoneller ile kariyerlerine ilişkin yapılandırılmış bir sohbet yaklaşımında, ihtiyaçlarını, engellerini, kısıtlarını anlayarak olası çözümler üzerine konuşmak.

Kurumsal Profesyonellerin Kariyer Gelişimine Yönelik aşağıdaki konuları ele alan yapılandırılmış ön görüşmeleri gerçekleştiriyor olacağım.

1- Kariyer Gelişimi ve Yönetiminde Liderlik Etkisi ve Liderlik Faktörü

2- Kurumsal Profesyonellikte Katma Değer Önergesini Ortaya Çıkartmak

3- Kurumsal Profesyonellikte Doğru Algı ve İzlenim Oluşturma Sanatı

4- Etkin Yönetci ve Etkin Liderlik ( Etkin kelimesinin anlamı sonuç alan anlamında kullanılmıştır.)

5- Kurumsal Profesyonellikte İkna ve Çekim Gücü Oluşturma

6- Şirket İçi Yükselme Stratejileri

7- Kariyer Stratejisi Oluşturma ve Kariyeri Hedef Doğrultusunda Yönetme

8- Kariyer ve İş Değiştirme

9- Ulsular Arası ve Yurt Dışında Çalışma Fırsatları

10- İş Başvuru ve İş Piyasasına Erişim Stratejileri

11- Kariyerde Markalaşma

12- Profesyonel CV Hazırlama

Profesyonel CV Check-Up ile sahip olduğunuz CV’nin temsil ettiğiniz liderlik seviyesine göre iş piyasasının dinamikleri doğrultusunda rekabet gücünü görmek ve anlamak için CV’nizi paylaşabilirsiniz. Bu şekilde sizin ile paylaşacağım ücretsiz 5 sayfalık rekabet raporunuz doğrultusunda stratejik bir avantaj kazanabilirsiniz.

13- İngilizce Mülakata Hazırlık

Ben Yukarıdaki konular üzerine danışan adaylarımla profesyonel kariyer görüşmeleri gerçekleştiriyorum.

Görüşme kapsamında sistematik bir şekilde danışan adayımın profesyonel dinamiklerini, beklentilerini, kısıtlarını ve engellerini anlamaya çalışıyorum. Gerçekleştirmek veya yapmak istediği ile arasındaki köprüyü kurarak,  görüşme kapsamında konuya ilişkin ne tür çözümlerin kendsinin kariyerine fayda sağlayabileceği üzerine konuşuyoruz.

KARİYER GELİŞİM GÖRÜŞMELERİ İÇİN LÜTFEN GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİNİZ KONUYU BELİRTEREK AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN. 

 

 

 

Bir Cevap Yazın