DUYURULAR

CansNET olarak planlı aktiviteleri Blog üzerinden duyurmaya başlıyorum.

Her Ay Aktivitelerin Tarih ve Zamanlarını isteyen profesyonel arkadaşlara paylaşıyor olacağım. Yapmanız gereken sadece aşağıdaki basit formu doldurmak.

Bu şekilde her ay düzenli aktivitelerden haberdar olabileceksiniz. Eğer listeden çıkmak isterseniz, sadece gelen mailin altında yer alan listeden çıkar linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Her hafta İş Arama ve Profesyonel CV lere yönelik Soru Cevap Webinar toplantılarını gerçekleştiriyor olacağım.

Kariyer üzerine Networking toplantırımızı Ramazan sonrası başlatıyorum.

E-Kitap ve E-Mail üzerinden Eğitim Projelerimi Devreye Alıyorum. Kitap ve Email üzerinden Eğitimlere katılım sağlayabileceksiniz.

Profesyonel CV kullancıları ve Hedef Kitlesi için, 50 İş ve Yönetim Trendi kanımca her kariyer hedefi olan profesyonelin bilmesi ve anlaması gereken konuları oluşturuyor. Bunları Profesyonel CV ‘de nasıl yorumlayabileceğinize dair örnekleri paylaşıyor olacağım. 

Profesyonel CV Hazırlamanın 25 Sırrı 2. Revizyonunu hazırladım ve kendi okuyucu kitlem ile paylaşıyor olacağım.

Webinarlarımda Profesyonel CV Hazırlamanın 25 Sırrı, Standart CV lerden Profesyonel CV lere Geçiş, Profesyonel CV ler için Bilinmesi Gereken 50 İş ve Yönetim Trendi ve Yorumla Teknikleri, İş Aramanın 90 Gününü Online Seminerler ile Evinizin rahatından takip edebiliyor olacaksınız.

Kariyere yönelik networking toplantıları için formal toplantılardan daha rahat ve esnek toplantılara geçiş yapıyor olacağız. 

Webinar, E-Kitap, Soru Cevap Seansları, Networking toplantıları ve Canlı Tanıtım Seminerlerine yönelik bilgilendirmeler için aşağıdaki formu doldurun.

Her ay başı o ay yapacağımız etkinliklere yönelik bir bilgilendirme maili alacaksınız.

İlgilenen Profesyonel Arkadaşlara Duyurulur…

[contact-form-7 id=”4784″ title=”CansNET Katılım Formu”]

 

Bir Cevap Yazın