GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik politikası, Can Büyükalkan tarafından sunulan web sitesi ve hizmetleri için geçerlidir.

Hangi Kişisel Bilgileri Topluyoruz?

Aşağıdaki durumlarda sizden kişisel bilgi topluyoruz:

  • Web sitemize düzenli e-posta almak için,
  • Bültenimize kaydolmak için,
  • Web sitemiz üzerinden iletişime geçmeniz için

Topladığımız kişisel bilgiler adınız, e-posta adresiniz, linkedin profil adresiniz ve telefon numaranıza ilişkin bilgileri içeriyor olabilir.

Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyorum?

Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanıyorum:

  • Talep ettiğiniz e-posta veya Web hizmetleri size sunmak
  • Talebiniz üzerine sizinle iletişime geçmek
  • Size talep ettiğiniz konuya veya konulara ilişkin daha detaylı bilgi, bilgi dökümanı veya örnek çalışmaları paylaşmak için
  • Web sitemizi ve hizmetlerimizi iyileştirmek

Kişisel Bilgilerinize Kim Erişebilir?

Kişisel bilgilerinizi, web sitemizi ve hizmetlerimizi işlememize yardımcı olan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımızla paylaşabiliriz. Bu hizmet sağlayıcıları, yalnızca bizim için bu hizmetleri yerine getirmek için ihtiyaç duydukları ölçüde kişisel bilgilerinize erişebilir.

Yasal olarak gerekli olması veya haklarımızı korumamız gerektiğinde, yasal olarak gerekli olması halinde kişisel bilgilerinizi kolluk kuvvetlerine veya diğer hükümet yetkilileriyle de paylaşabiliriz.

Kişisel Bilgilerinizi Ne Kadar Saklıyoruz?

Kişisel bilgilerinizi, talep ettiğiniz hizmetleri size sunmak için gerekli olduğu sürece veya yasal olarak gerekli olduğu sürece saklıyorum.

Kişisel Bilgilerinize Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Size gönderdiğimiz herhangi bir pazarlama e-postasındaki “üyelikten çık” bağlantısını tıklayarak bizden pazarlama ve promosyon materyalleri almayı seçebilirsiniz.

Ayrıca, bana kişisel olarak canbuyukalkan@gmail.com adresinden bize başvurarak kişisel bilgilerinizin silinmesini isteyebilirsiniz.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini çok ciddiye alıyorum. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, kullanım veya ifşaya karşı korumak için uygun güvenlik önlemlerini kullanıyorum.

Bu Gizlilik Politikasında Yapılacak Değişiklikler

Bu gizlilik politikasını zaman zaman güncelleyebilirim. Bu gizlilik politikasında yapılacak herhangi bir değişiklik bu sayfada yayınlanacaktır.

Bu gizlilik politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen canbuyukalkan@gmail.com adresinden bana ulaşın.

Kariyer Rüzgarınızın Bol Olması Dileği ile,

Can Büyükalkan