CANSNET’E HOŞ GELDİNİZ

Değişimin sabit olduğu 21. Yüzyılın İş Dünyasına Hoş Geldiniz!

CansNET bloğunu oluştururken iki temel amacım vardı.

Bloğumun Birinici Amacı kurumsal profesyonellerin, stadart CV lerden Profesyonel CV lere geçişini ve dönüşümünü sağlamak için ilham vermek ve Profesyonel CV Hareketini Başlatmaktı.

Bunun yanında Profesyonel CV lerin hedef kullanıcı kitlesini, konuya ilişkin bilgilendirerek, eğiterek, cesaretlendirerek kariyer yolculuklarında bir sonraki aşamaya geçmelerini motive etmek.

İki Hedef ve Amaçta başarılı bir şekilde gerçekleşti. 

Ve bu küçük amaç ile başlayan yolculuk Profesyonel CV Hareketinden çıkarak, Global bir perspektifi olan Kariyerde Yükselme, İlerleme hareketine dönüştü. 

Bloğumun İkici Amacı, Kariyer alanında ki değişimlerin hızlanması, iş piyasasında yaşanan arz talep dengesinin bozulması, yaşanan ekonomik krizlerin ve değişimlerin Profesyonel CV kullancı kitlesi için kariyer fırsatına dönüştürülmesi amacı ile gerekli olan Profesyonel ve Kişisel markalaşma konularında eğitici ve lider, bilgiye dayalı, gerçek bir blog oluşturmak. 

Söz büyük, yol uzundu. Fakat 5 senelik uslanmaz, durdurak bilmez çalışmalarım sonucunda, Kariyerde Markalaşma konusunu, Branding The Diamonds markası altında oluşturdum ve Kariyerinde markalaşmak isteyen profesyoneller ile somut çıktıları olan bir hizmete dönüştürdüm. Bugün Branding The Diamons yapısal bir çalışma programına ve kurumsal profesyonele değer yaratan formasyona dönüştü. 

Bloglar, bugün profesyonel bilginin gelişmesi, aktarılması ve yönlendirilmesi noktasında büyük önem arz ediyor.

Blog ile başlayan etkileşimimizin sizin faydanıza olacak bir birliktelik olmasını umut ediyorum. 

Kariyerde ve İş yaşamında değişimin birinci adımını Standart CV lerden Profesyonel CV lere geçiş oluşturuyor.

Profesyonel CV ye geçiş bir zihin hareketidir.

Standart CV ler içerisinde, kariyer yorumları bağımsız adacıklar olarak ifade edilirken, Profesyonel CV ler bütünsel ve vizyon içeren yorumlama ile kişinin rolü icra ederken oluşturduğu katma değere ve bir profesyonel olarak toplam değer önergesine odaklanır. Arada ciddi fark vardır. 

Bloğuma aşağıdaki form üzerinden katılım sağlayarak; 

  • Profesyonel CV, Markalaşma ve Kişisel Pazarlamanın Temellerine Yönelik Webinarlara katılım sağlayabileceksiniz. 
  • Blog yazılarımı , Profesyonel CV, İş ve Yönetim Trendleri, Markalaşma ve Kişisel Pazarlamaya yönelik takip edebileceksiniz. E-Kitaplarıma ücretsiz erişim sağlayabileceksiniz. 
  • Canlı Tanıtım Seminerleri ile kişisel farkındalığınızı arttırabileceksiniz. 
  • Soru ve Cevap Webinar seansları ile Profesyonel CV ve İş Değişim Süreçlerine yönelik temel ve acil bilgi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.  
  • E-Mail ile yapılandırılmış özel eğitim programlarına katılım sağlayabileceksiniz. 

CansNet’e katılım sağlamak için aşağıdaki formu lütfen doldurun.

Kariyer Rüzgarınızın Bol Olması Dileği ile,

Can Büyükalkan